CatInn
Nový luxusní hotel pro kočky u Prahy se 24h video dohledem.

REZERVACE

CatInn
Tereza Jandová

Tereza Jandová

Jak to všechno začalo… (anebo O nás)

„Nenapodobovat, být v čele!“ —  Tomáš Baťa

Manžel povídá: “Naplánoval jsem nám skvělou dovolenou, budeme se dva týdny toulat po
Toskánsku.”

A co já na to? “Kdo nám pohlídá kocoura?”

Určitě to znáte. Naplánujete si dovolenou a kromě těšení se na nové zážitky musíte vymyslet, co s vaším kočičím mazlíkem, aby to bez vás zvládl v pohodě a vy jste věděli, že je o něj dobře postaráno. Podobně jako ve většině kočičích rodin je i náš Kocour mazánek a potřebovali jsme vědět, že se o něj po dobu naší nepřítomnosti nemusíme bát. Nechtěli jsme zatěžovat nikoho z rodiny, takže jedinou volbou byl hotel pro kočky. Myslíte si, že teď napíšete, že jsme žádný kvalitní nemohli sehnat a tak jsme se ho rozhodli vybudovat sami? Takhle ale náš příběh nepokračuje.

CatInn

Do výběru hotelu jsme tehdy vložili spoustu času a viděli mnoho věcí, které pro nás byli neakceptovatelné. Podařilo se nám ale vybrat takový hotel, ve kterém byl náš Kocour spokojený a my jsme si mohli užít dovolenou.

Nejlepší nápady přichází z ničeho nic

Ale při toulání Toskánskem (protože ty nejlepší nápady vznikají často na dovolené) jsme začali uvažovat, co budeme dělat, až budeme v penzi. Měli jsme zaběhnuté podnikání v divokém pracovním tempu a téměř dospělé děti. Přáli jsme si mít do budoucna v životě méně stresu, ale pořád pracovat a být v kontaktu s lidmi (to abychom byli nuceni být k světu!) . Nápad střídal nápad, jeden lepší než druhý, přemýšleli jsme usilovně. Ale až ve chvíli, když jsme si jeli vyzvednout toho našeho kočičího kluka do 70 km vzdáleného hotelu, nám to konečně došlo.

Ale kde, proboha? Přímo doma?!

No vlastně, co je lepšího, než mít kočičky přímo doma – naše nedokončená místnost na toto poslání přímo čekala. Cesta k hotelu, jak ho vidíte dnes, byla velmi dlouhá ale o to víc si vážíme toho, co se nám společně podařilo vybudovat. Ohromnou radost máme hlavně z vašich prvních reakcí. Když vstoupíte do hotelu a zazní to “wow, je to tady krásné,” to už jen vrníme blahem. A na závěr, když nám napíšete krásné recenze máme vždy báječný pocit, že jsme na cestě, která stojí za to.

CatInn